Povídky na přání

Jen další hra

30. července 2013 v 16:55 | ChronoArt
Takže. Tahle povídka byla napsaná už dávno (a tím dávno myslím asi v lednu) ale zpadala prachem na poličce v tajném sešitu. Každopádně jsem ji dneska našel, oprášil, opravil, a hodil sem, aby jste si ji mohli přečíst. Školní prostředí je nejlepší, a jedna z těhle postav má inspirci ve skutečném klukovi, možná poznáte, o koho jde :P

Pairing: Satoshi x Keiichi (smyšlení)
Jde o: YAOI znásilnění


Proč se pořád trápí(m)?

1. prosince 2012 v 19:12 | ChronoArt
Stein

Anotace: Takže... Trvalo to nekonečně dlouho ale... Napsal jsem povídku o kterou žádala Iharo. A bylo to vážně zajímavé, protože to byla snad první povídka kterou jsem psal víc než tři dny. Obrázek jsem k tomu lepší nenašel xD No nic, nebudu tohle natahovat, protože už samotná povídka je celkem dlouhá... Snad se ti bude líbit, Iharo-chan.


Anime: Soul Eater
Pairing: Stein + White Blood (vymyšlený)
Jde o: YAOI (na konci xD)Finnyho návrh

31. října 2012 v 17:35 | ChronoArt
Finny

Anotace: Povídka pro Michi, nevím jsetli jsem splnil všechny parametry, psal jsem to ještě ve škole na volné hodině. Ale snad se bude líbit. Není to moc dlouhé, nějak jsem se neuměl rozepsat. A gommene za to zpoždění, mělo to tu být už včera, ale vyskytli se nějaké komplikace...

Anime: Kuroshitsuji
Pairing: Finny + Eric
Jde o: YAOI

"Ericu!" vylekal se Finny.
Blonďatý shinigami se z ničeho nic objevil vedle něj. Ten se při pohledu na něj rozesmál.
"Gomen, ale scházel si mi, tak jsem se na tebe musel přijít podívat," řekl. Ale popravdě, kdyby měl být u něj pokaždé když mu schází tak by ani neodešel. Finny se mu vrhl kolem krku.
"Ty mě taky..." zašeptal.
"Jaký jsi měl den?" zeptal se Eric ale Finny jen pokroutil hlavou.
"Ne, prosím, když jsem z tebou tak nechci mluvit o tom jaké keře jsem dneska stříhal."
"A o čem tedy chceš mluvit?"
"Nechci vůbec mluvit," pousmál se Finny.
"Tak jo, budem tu jenom tak sedět," řekl Eric.
"Ne, ne. Chtěl bych se tě něco zeptat..." začal Finny, ale najednou se nějak zasekl.
"Copak?"
"Myslíš, že bys mohl..."
"Cože?" nechápal Eric.
"Já bych chtěl..." Finnyho tvář byla čím dále rudější.
"Tak ven s tím."
"Mohl by jsi mi to udělat?" konečně se vyjádřil Finny a zároveň byl rudý jako rajče.
Erica byl velice překvapen. Nikdy by jej nenapadlo, že Finny tohle navrhne jako první. Pousmál se.
"Ach ty můj malý zahradníčku..." přitáhl si jej k polibku.
A tentokrát to byl mnohem vášnivější polibek než ty předtím. Když se jejich rty rozpojili tak Eric povalil Finnyho na postel vedle které stáli a vyhrnul mu košili. To malinké tělíčko ukrývalo daleko víc síly než by se mohlo zdát. Při Ericově prvním doteku prošla Finnyho tělem vlna vzrušení. Neslyšně zasténal. Eric ústy opečovával jednu z jeho bradavek. Nezkušenému zahradníčkovi by klidně stačilo i tohle aby dosáhl vrcholu, ale Eric pokračoval. Od bradavek scházel níže k pupíku a podbříšku. Tam se zastavil, aby jej trošičku potrápil.
"Ach... Ericu..." vyklouzlo z úst Finnymu.
Ericovi nebylo potřeba víc, stáhl mu kalhoty i ze spodním prádlem a odhalil jeho vzrušení. Jemně jej olízl a mladík zasténal.
"Opravdu to chceš?" zaptal se jej.
"A-Ano..."
Svým prstem pomalu vnikl do Finnyho nitra. Nebyl až tak úzký, jak by se dalo čekat. Finny byl už nějakou dobu na vrcholu blaha. Stěží dokázal mluvit a měl co dělat, aby nezačel křičet slastí. Eric opatrně přidal druhý prst a začal Finnyho otvor roztahovat.
"U-Už nemůžu.... Prosím u-udělej to..." sténal Finny.
Eric se svlékl a odhalil svoje vzrušené mužství. Opatrně vklouzl do zahradníčka. Ten vykřiknul slastí.
"Tišej, nebo nás Sebastian uslyší..." zašeptal mu Eric do ouška a začel opatrně přirážet.
Finy se kroutil a sténal slastí. Eric vědel, že je to jeho poprvé. A právě proto nečekal, že to sám navrhne. Tenhle blonďaček je samé překvapení. Najednou, po jednom silnějším výkřiku se Finny udělal. Eric na chvilku zrychlil přirírazy a po pár vteřinách se udělal taky, do Finnyho nitra.
"Jsi tak sladký..." řekl mu.
Finny byl celý rudý a dychčel. Bylo toho na něj moc, ale zároveň se mu to strašně líbilo. Eric se sklonil nad jeho bříško a jazykem jej vyčistil. Oblékl se, a Finnymu, který už málem usnul natáhl alespoň spodní díl.
"Spinkej sladce Finny. Zítra přijdu zas," políbil jej a jak se objevil, tak i zmizel.

Záchrana

25. října 2012 v 18:16 | ChronoArt
Gaara+Kankuro
Anotace: Povídka, o kterou žádala Ame. Doufám, že se bude líbit. Je to trochu kratší, snad to nebude vadit. Přiznám se, že nikdy by mě nenapadlo psát zrovna na tenhle pairing (Kankura jsem ani neznal). Něco jsem si o nich početl na Narutopedii, aby to nebylo totálně odvěci. Což nejspíš stejně bude, nevím sice jaká je šance, že Kankuro sám porazí Sasoriho, ale nejspíš malá. Ale to je jedno. Podstatné je až to, co bylo pak :D Tak příjemné počtení....

Anime: Naruto
Pár: Kankuro + Gaara
Jde o: YAOI hard (snad je to hard tak jak jsi chtěla :D)

Sasori padl k zemi. Kankuro nemohl uvěřit tomu, že porazil ninju S-třídy. Ale neměl moc času nad tím přemýšlet. Musel najít Gaaru. Celé tohle místo mu připadalo jako bludiště. Ale kromě Sasoriho zde nebyl žádný jiný člen Akatsuki. Kankuro se zastavil a rozhlédl. Kolem něj bylo docela dost dveří.
"Gaaro!" zakřičel, ale nikdo neodpovídal.
To ale ještě neznamenalo, že tu není. Otevřel první dveře, ale nikdo tam nebyl. Zkoušel to dál. Prosel asi tři chodby a pak našel dveře, na kterých byl nakreslený podivný znak. Otevřel je.
"K-K-Kankuro?!"
Kankuro se rozběhl k rudovlasému příteli.
"Jsi v pořádku?" zeptal se jej.
"Já jsem... Ale co ty? Jak ses sem dostal? A co Akatsuki..."
Kankuro ale neměl čas na jeho dotazy odpovídat.
"Rychle pryč, než se někdo vrátí," řekl.
Mladší přikývl a oba dva se rozběhli k východu. Utíkali dlouho, protože když se zastavili, slunce už zapadalo.
"Jak se ti vůbec povedlo mě zachránit?" zeptal se Gaara.
"Já vlastně ani nevim. Ze souboje se Sasorim si skoro nic nepamatuju," odpověděl Kankuro.
"Každopádně, díky," poplácal jej Gaara po zádech.
Kankuro se pousmál. Měl Gaaru rád. Teda, víc než rád. Jak se tak na něj znovu po dlouhé době koukal, přepadávali jej hříšné myšlenky.
"A co ty? Neudělali ti tam nic? Nepotřebuješ ošetřit?" v Kankurově hlase bylo cítit náznak vzrušení.
Gaara to zaznamenal a zasmál se.
"No, já vlastně ani nevím. Je to docela možné," odpověděl.
Kankuro jej v mžiku povalil na zem.
"Radši tě prohlídnu," zašeptal mu do ucha a zkousnul mu ušní lalůček.
Mladšího dech se okamžitě zrychlil. Od ucha přešel Kankuro velice rychle do dravého polibku. Gaarovi se to velice líbilo a nechal jej ať dělá co chce. Ale ani u toho dlouho nezůstali a Kankuro svlékl Gaarovi vrchní díl oblečení. Při tom pohledu měl těsno v kalhotech. Gaarova světlá kůže a vypracované tělo, které vypadalo prostě úžasně. Kankuro mu líbal krk, zanechávajíc na kůži zarudlé flíčky. Když přišel k jeho bradavkám, použil i zuby, aby si to Gaara užil víc. A taky miloval, když jej mohl tak trápit. Z rudovláskových úst šel jeden sten za druhým. Když dostatečně vzrušil bradavky začal jazykem scházet níž a níž. Ještě mu zuby podráždil podbříšek a už mu stahoval i spodní díl. Schválně ignoroval jeho vzrušené mužství a pokračoval drážděním na vnitřní straně stehen. Teď ale nezoustal jen u kousanců a brzy pomalu stékalo Gaarovi po stehnech pár malých pramínků krve. Tolik dráždění bylo na Gaaru moc a sténal už při každém sebemenším staršího doteku. Ten se ale rozhodl radši pokračovat v dráždění. Opatrně jazykem prozkoumal Gaarův uzoučký otvor. Musel se pousmát. Byl opravdu těsný.
"Otoč se," poručil si. "A na čtyři."
Gaara splnil co po něm Kankuro chtěl a vyšpulil hýždě. Tohle bylo už i na Kankura moc a bez přípravy začal svoje vzrušení zasouvat do Gaaru. Ten sténal, svíjel se a občas vyjekl bolestí ale pŘeci jen se mu ten obrovský tlak líbil.
"Tak se tomu poddej," zašeptal Kankuro a rukou přešel po mladšího chloubě.
Gaara už takový nával vzrušení nevydržel, a podlomili se mu ruce. Kankuro se pousmál a začal přirážet. Po mladšího stehnech stékali další pramínky krve.
"Už mě to přestává bavit tohle šíleně pomalé tempo," řekl Kankuro a začal opravdu silně přirážet. Gaarovo nitro pálilo, roztahovalo se a ztahovalo a Gaara jen vydával zvuky napůl mezi sténáním a výkřikem. Kankuro začal rukou dráždit mladšího mužství, tak, aby si to užil ještě víc. Po nekonečně dlouhé a zároveň krátké chvíli Gaara vyvrcholil Kankurovi do dlaně. Chvilku na to zaplnilo jeho nitro horké staršího sperma. Kankuro nastavil svou "zašpiněnou" ruku Gaarovi na očištění, přičemž mu část spermatu schválně rozmázl po tváři. Po očištění ruky Gaara očistil i mužství staršího.
"Hodný kluk," zasmál se Kankuro a rozcuchal Gaarovi vlasy.
Gaara tohle nenáviděl, ale zároveň se mu líbilo, když to Kankuro dělal. Oblékl se a lehl si vedle něj. Zítra je čeká ještě dlohá cesta zpátky do vesnice. Kankuro si přitáhl Gaaru blíže k sobě a pak oba usnuli.
 
 

Reklama