My Yaoi challenge

Yaoi challenge end

27. ledna 2013 v 23:44 | ChronoArt
Takže, to využiju trochu jako výkec. Omlouvám se, že jsem tu dlouho nepsal, ale trávil jsem čas s jedním blonďatým modrookým klukem :D Jsem se zakoukal do Naruta a nemoh se odtrhnout a zapoměl jsem na všechno ostatní, tak to teď všechno doháním.
Které yaoi se ti nelíbilo?
To bude určitě Sensitive pornograph. Celé to anime bylo nějaké divné... Jediná věc co se mi tam líbila byl ten první seme (už jsem o něm psal, ale zapoměl jsem jméno :/) Jinak divné. Příběh tam byl v náznacích, ale byl úplně plytký. Takže rozhodně se mi nelíbilo.
A tímhle končí yaoi challenge, došli otázky. Pokud by vás zajímalo něco (nemusí se to ani týkat yaoi challenge, jakýkoliv dotaz) tak to můžete napsat, odpovím na to. A mám pro vás malé překvapení, kterého se snad dočkáte v nadcházejícím týdnu. ;)

Yaoi challenge 23

22. ledna 2013 v 19:00 | ChronoArt
Gomenne, že jsem včera neodpověděl, ale bylo zase moc práce, tak to doženu dnes.
Oblíbený typ ukeho (povaha)?
Povaha ukeho? Takový nevinný, slaďoučký, trochu naivní a roztomilý ^^ Například Misaki z Junjou romantica takový byl, prostě dokonalý uke. I když někdy je zajímavé vydět potencionální seme v roli uke (což se občas stává v šílených yaoi ff). Ale roztomilý uke je prostě nejlpší. Vždyť, koukněte se, dokázali by jste jej nemít rád??
Misaki
Yaoi challenge 22

20. ledna 2013 v 19:07 | ChronoArt
Hardcore nebo softcore?
Jak kdy... Většinou mám radši softcore, ale hardcore je taky někdy fajn. Jednou jsem kdesi viděl velmi zajímavou kombinaci. Byl to velice naivní uke ve fluff story kde se ale každý sex zvrhl v hardcore znásilnění. Byla docela sranda to číst, bohužel už si nepamatuju jméno ani web. Ale odpověď na dnešní otázku je tak 70 na 30, protože to fakt záleží od nálady.

Yaoi challenge 21

19. ledna 2013 v 23:57 | ChronoArt
Oblíbená povídka?
Moje oblíbená povídka je (překvapivě) na pairing SasukeNaruto. Divím se sám sobě, ale tahle se mi fakt líbila. Snad se bude líbit i vám. Ale oblíbených povídek mám spoustu, hlavně tedy od mojňich úžasných SB :) Jste prostě nejlepší.
http://krvavimotyli.nolimit.cz/naruto-povidky/nesvleknes-se.html

Yaoi challenge 20

18. ledna 2013 v 23:15 | ChronoArt
Oblíbené prostředí/téma ?
Takže, oblíbené prostředí? Noo, když si mám vybrat ze všech možných míst, tak nejspíš škola. Takové obyčejné místečko a přece je tam tolik možností jak to yaoi provést. Prostě ve škole se vždy něco najde. A co se týče témy, tak minule jsem četl takový zajímavý doujinshi... Bylo tam něco jako že kluk vyvolal nějakého posluhovače (nějaký rituál) a ten mu měl splnit jedno přání. Ten kluk od něj něco chtěl, už si nepamatuju co a nebylo to ani podstatné, podstatné bylo to, že ten posluhovač si pak od něj vybral velice zajímavou cenu za jeho služby. To se mi docela líbilo, takové, originální.

Yaoi challenge 18+19

17. ledna 2013 v 21:54 | ChronoArt
Jsem to včera nestihl, moc náročnej den (vám možná povyprávím zítra xD).
Oblíbený žánr yaoi?
Tak tohle jako... Nejspíš takové to normální s prvky komedie :D Jinak fakt nevím. (je fajn, že odpovídám na dvě otázky najednou, páč tohle byla rekordně krátká odpověď)

Oblíbený typ semeho?
Taaakže... Takový ten, co má svého ukeho rád, rozmazluje si jej a celkově se k němu chová hezky. Však víte, jejich vztah je sladší než všechno cukoví na světě. Tak jakou jinou odpověď jste čekali ode mně...

A to je vše, páč se mi dneska moc nechce rozepisovat zbytečné kecy. Ale zítra vám to vynahradím mega várkou zbytečných keců!!!

Yaoi challenge 17

15. ledna 2013 v 18:03 | ChronoArt
Oblíbený web o yaoi?
Tak to bude určitě http://yaoi.forumcommunity.net/
Je to italské (nebo španělské, nebo něco takového xD) fórum o yaoi a je tam spousta věcí. Je sice nutná registrace, a občas jim musíte dát hlas v kdoví jaké anketě, ale pak tam máte velikou zásobu yaoi obrázků a taky doujinshi. Některé obrázky, které jsem tam našel jsem pak už nenašel nikde jinde. Občas sice narazíte na úplně skvělý doujin, který je v italštině (španělštině...) a to dokáže trochu rozhodit náladu, když nemáte šajnu co se tam přesně děje, ale tak já to občas řeším google translatorem (a řeknu vám, výsledky stojí za to!!! xD)
Další super (a známou) stránkou o yaoi je yaoihaven.wetpaint.com ale to nejspíš většina z vás zná, tak snad ani nemusim popisovat, kolik se toho dá najít tam.

Yaoi challenge 16

14. ledna 2013 v 15:22 | ChronoArt
Oblíbený fandom mimo anime a mangu?
Takže, jak bych to nejlépe popsal... Jenom třetinu svéhu srdce jsem zasvětil anime, druhá třetina patří dvěma úžasným britským seriálům - Doctor Who a Sherlock. Doktora jsem poprvé potkal zhriba před rokem (kolem Vánoc) a od té doby jsem se do toho naplno zažral. Netrpělivě očekávám nové díly s Clarou, které bohužel příjdou až na jaře :( Do té doby si musím vystačit s rewatchem... A dalším seriálem je BBC Sherlock. Možná znáte, možná ne, ale rozhodně doporučuju. Epizody jsou jeden a půl hodinové takže to jsou takové menší filmy, a každý je natočen podle skutečného pŘíběhu Sherlocka od A. C. Doyla, jen je vsazen do moderního Londýna. Jinak, jako první jsem si založil blog o Doktorovi, ale nějak umřel, tak jsem se pak vrhl na anime (které mě taky začalo pohlcovat).

Doctor
Sherlock

Yaoi challenge 15

13. ledna 2013 v 17:59 | ChronoArt
Písnička, která sedí k tvému oblíbenému pairingu?
Sakra. Abych pravdu řekl, nikdy jsem nad písničkami takhle nepřemýšlel, že by pasovali na konkrétní osoby... Jistě, když poslouchám písničku tak mi v hlavě víří útržky pocitů, obrazů, vlastností smyšlených osob, nebo občas jejich tváře. Ale ještĚ nikdy jsem si neřekl: "To jo tohle se hodí k tomu pairingu Někdo a Někdojinej." Takže asi neodpovím, páč vůbec nevím. Ale aby se neřeklo, tak se s vámi alespoň podělím o jednu písničku kterou teď totálně žeru.


Yaoi challenge 13

11. ledna 2013 v 21:58 | ChronoArt
Oblíbené doujinshi (link?)?
Hmm, zase taková těžší otázka. Doujinshi jsem četl spousty, ale moc si je nepamatuju. A ani jsem se nikdy moc nezamýšlel, který se mi líbí nejvíc, občas si nějaký kouknu, jindy si kouknu jinej a když mám na nějakej opět náladu tak si jej kouknu znova... *přemýšlí kam se tím chtěl dostat* Taky hodně závidí jaké anime aktuálně koukám, protože někdy hledám doujin s těmi postavami. Ale abych vám dal konkrétní link, tak jsem si vybral jeden doujin s postavami z Durarara!! Konkrétně Shizua a Izaya. Ten doujinshi jsem našel náhodou, což absolutně nechápu, protože když jsem jej hledal podruhé nemohl jsem ho ani za nic najít *snaží se vyhrabat link* Aha! Mám to. Vědel jsem že to má nějakej divnej název, který mě jen plete...
http://izayasmexyorihara.tumblr.com/post/16453110530/soda-izaya-x-shizuo-yaoi-doujin
Jinak gomenne, že to píšu takhle pozdě, ale když jsem přišel domů tak jsem se hodil na postel a spal do večera, a pak jsem dokoukával SAO.

Yaoi challenge 12

10. ledna 2013 v 20:43 | ChronoArt
12.Oblíbený fandom (z anime)
Fajn, tak tohle si nejsem jistej, jestli rozumím otázce. Kdybych odpověděl špatně, tak mi to napište do komentu a já otázku ihned opravím. Takže pokud se otázka ptá na oblíbené anime, tak aktuálně je to Sword Art Online. Po pár epizodách jsem to přestal koukat, že je to blbost, ale pak jsem se k tomu nějak opět vrátil a chytlo mě to (i když Asunu moc nemusím). Jediná škoda na tom anime je, že tam není nikdo, s kým by šel Kirito zpárovat. Ale i bez toho je to super anime, protože má docela originální prostředí a zpracování je velce zajímavé. A jinak Kirito je ještě víc sexi v Alfheim Online než v SAO.
P.S.: Elucidator je nejcoolovější jméno pro meč jaké jsem kdy slyšel. :D

SAO

Yaoi challenge 11

9. ledna 2013 v 21:38 | ChronoArt
Fluff nebo Angst? (Fluff- spousta lásky, kytičky a srdíčka lítaj všude kolem, Angst- temněji laděné, nenávist, může se vyskytnout znásilnění atd.)
Teehee... Myslím že už víte co řeknu. Jednoznačně Fluff. Kytičky, srdíčka, držení za ruce, sladká slůvka, hodně červenání, a věci jako to. I když neříkám, že angst je zlej. Občas tak správně okoření ten přeslazenej děj. Jako příklad použiju jednu z minisérií mého SP Michi-chan. Už si nepamatuju jméno a nechce se mi to hledat, ale pointa byla, že v prvním díle Gin znásilnil Touchira (docela brutálně podle mě) a další dvě (myslim) díly se z toho chudáček bělovlásek zotavoval (v posledním díle byl na něj Ichigo veeelice něžný :D). Tam díky tak ošklivému (jako obsahově, ne jako po stránce autorské) angstu objevilo něco velice pěkného. Takhle to ještě snesu, jen ten angs nesmí být moc surovej xD


Yaoi challenge 10

8. ledna 2013 v 16:45 | ChronoArt
Na co nedáš dopustit (takže fetiše- od kimon přes kočičí ouška, shotacon atd....)?
Hmm, tak tohle bude zajímavá odpověď. Když jsem si četl otázku tak se mi hned v hlavě objevil shotacon. Já zbožňuju shotacon, ti kluci tam jsou totálně boží. Je to snad nejlepší co v yaoi může být, trochu s tím souvisí i odpověď na další otázku, ale to zmínim až když na to bude čas. Další věc jsou ty kočičí ouška, ocásky a podobné věci. To je taky výborné (a v kombinaci s tím prvním k sežrání) dal bych tu jeden úžasnej obrázek, ale nechci lidem jako je Deathares navodit infarkt tak radši ne. Jinak když už jsme u toho, tak nejradši mám Liquid berry revolution a nebo Ebitendon Torakichi (ty názvy jsou z jedného yaoi fóra, takže za správnost neručím). A když už jsme u těch fetišů, tak crossdress je taky někdy zajímavý (na hezkém shotovi xD). A nevím nakolik to ještě souvisí s otázkou, ale snad nejlepší možný yaoi scénař je snad forma pán-sluha. Nemám teď na mysli něco jako yaoi na Kuroshitsuji, ale nějaký takový shotacon (jo, asi to z ním přeháním, díki tomu se mi vůbec nelíbí nekteří hezí bišíci). No to by stačilo, než tady začnu dávat shotacon obrázky a tak :D

Yaoi challenge 09

7. ledna 2013 v 21:05 | ChronoArt
Oblíbený uke?
Hmm, tak se dneska budu zase opakovat (ale jak jsem koukal tak naposled xD) Když řeknu, že můj oblíbený uke je Misaki z Junjou romantica. No myslím, že už mě všichni tak znáte, že víte, že čím víc roztomilej a nevinnej je uke (nebo vlastně kterákoliv postava) tím ho mám radši. A Misaki je přece 100% nevinnosti a roztomilosti (jako jeden z těch medvídků co má Usagi).

Misaki

Yaoi challenge 08

6. ledna 2013 v 16:24 | ChronoArt
Co tě v yaoi vždycky naštve?
Hmm, takže tohle je velice zajímavá otázka. *přemýšlí*. Hmm, tak určitě mě občas naštve zbytečná agrese, znásilnění a tak, i když jak kdy, některé představy znásilnění nevypadají nejhůř, ale ono to závisí od postavy, prostředí a tak. A taky mě občas naštve až pŘílišná naivita postav (už ale nevím u čeho mě to naštvalo). Pro mě neexistuje nic jako přílišná "sladkost" postav, takže to mě naštvat nikdy nemůže.
Jo a chtěl jsem dát do pozornosti... Pořád mi chybí poslední otázky na yaoi challenge, takže prosím, nějaké napište zde do komentářů.

Yaoi Challenge 06+07

5. ledna 2013 v 21:57 | ChronoArt
Jéje, vypadá to tak, že jsem minule vynechal... musím dohnat.
Proč máte rádi yaoi
Hmmm, to je docela těžká otázka. A nebo taky lehká. Jsem bisexuál (ano, někdy mám "záchvaty" kdy se mi líbí víc holka než kluk, i když to není moc často) a taky ti anime kluci jsou někdy upe boží, že od nich nemůžu odtrhnout oči (známe že? xD). A yaoi je prostě jedna super věc, kde se tyhle dvě prvky mísí a to velice přitažlivým způsobem... :D Tolik k téhle otázce.
Tvůj oblíbený pár z yaoi
A co se týče oblíbeného páru z yaoi... No pokud můžeme brát do úvahy jenom yaoi, tak určitě Akihiko a Misaki. Zrovna nedávno jsem Junjou romantica koukal znovu a oblíbil jsem si už i Usagiho, kterého jsem moc neměl rád. A Misaki je jasnej, takovej sladkej ňuňu, kdo by jej neměl rád :D

UsagiMisaki
Yaoi challenge 05

3. ledna 2013 v 21:47 | ChronoArt
Oblíbený seme?
Záludná otázka, protože nemám moc oblíbených seme, jen stěží si oblíbím v anime nějakého dominantního jedince :D Ale když se nad tím zamyslím... Tak mým oblíbeným semem asi bude Seiji Yamada z anime Sensitive pornograph. I když to anime je fest divné a snad nejhorší yaoi co jsem kdy viděl, Seiji se mi moc líbil, hlavně proto, že měl takového nehezkého (vzhledem a trochu i charakterem) ukeho. Jinak, u téhle scény jsem se musel ze Seijiho smát. :D

Seiji

Yaoi challenge 04

2. ledna 2013 v 13:52 | ChronoArt
Tvůj oblíbený pairing z non-yaoi anime/mangy
Hned na začátek musím říct, že nemám OTP. Už moc lidí se mě na něj ptalo, ale já nemám prostě oblíbenou dvojku, kterou preferuju. V (skoro) každém anime si najdu nějakou hezkou dvojici, ale všechny mám par rád stejně. Ale když trváte abych vybral, tak to vyberu podle aktuální nálady (pozn. aktualní - nejbližší týden-dva). *přemýšlí* Tak aktuálně to asi bude Yukio a Rin z anime Ao no Exorcist. I když jsem tohle anime viděl už dříve, minule jsem si na něj tak nějak vzpoměl a začala moje yaoi posedlost těmihle postavami. Uke je samozřejmě Rin, který v kombinaci se svím bráškou je velice kawaii. Tak snad jsem otázku zodpověděl k vaši spokojenosti :)

YukRin

Yaoi challenge 03

1. ledna 2013 v 13:30 | ChronoArt
Oblíbené yaoi anime?
No, yaoi anime jsem moc neviděl, a o mém oblíbeném už jsem tady stihl mluvit, takže odpovědí nebude tak zcela yaoi anime... Gravitation. Není to yaoi, ale je to mé druhé oblíbené anime z těhle žánrů. A otázka proč?? Protože hlavní růžovovlasý hrdina je sladký a ze začátku taky úplně ztracený, proto je ještě sladší >.< Tohle anime asi viděl každý, jen já na něj koukal jako poslední určitě...

Gravitation

Yaoi challenge 02

31. prosince 2012 v 17:24 | ChronoArt
Preferuješ originální tvorbu nebo fanworky (doujinshi, povídky, fanarty atd.)?
Takže, abych to rozebral... Já mám rád anime jako Naruto, Fairy Tail, Durarara a tak. A tak fakt miluju yaoi... A tyhle dvě věci se krásně spojují ve fanworkách. Hlavně teda ff povídky, kterých je na internetu strašně moc, a doujinshi taky. Vlastně, jak jsem řekl, doujinshima to celá začalo, ta moje obliba yaoi. Už si nepamatuju které to bylo, ale na jedné velice hezké stránce jsem jich našel spousty a prošel jsem je všechny ty, které byli anglicky. Ale to už je zase na jinou otázku. Zatim ^^

Yaoi challenge 01

30. prosince 2012 v 17:37 | ChronoArt
První yaoi, které jsi četl/viděl?
Takže, hned na začátek, yaoi jsem četl jen pár samostaných krátkých doujinshi, žádné celé mangy :D A který doujin jsem četl první už fakt nevím, takže řeknu, které jsem jako první viděl. A to bude anime Junjou Romantica, které se mi moc líbilo. Hlavně ten první pár Akihiko a Misaki. Moc se mi líbil jejich vztah, hlavně Misaki, takovej malej nevinnej *smích* Neviděl jsem druhou sérii, ale někdy, možná, snad... A k těm doujinshi se možná vyjádřím v jiné otázce :D Zatím nashle :P

MisakiAkihiko

Starting yaoi challenge

29. prosince 2012 v 22:41 | ChronoArt
yaoi

Taaakže, začínám yaoi challenge, aby mi neumřel blog. Jinak, na povídkách se pracuje, několik jich mám rozepsaných, budou tu začátkem nového roku. Možná jste si všimli, že tam nemám šest otázek. Je to proto, že jsem se snažil eliminovat všechno, na co bych nevěděl odpovědět, tyhle otázky jsem zařadil na konec, takže poprosil bych vaś, moje SB (nebo náhodné čtenáře) aby jste mi je domysleli, podle toho, co by vás zajímalo. Ať se otázky netýkají yaoi anime nebo mangy, protože mangu jsem žádnou nečetl, a anime jsem viděl jen velmi málo. Tak nechť challenge započne ^^

1. První yaoi, které jsi viděl/četl
2. Preferuješ originální tvorbu nebo fanworky (doujinshi, povídky, fanarty atd.)
3. Oblíbené yaoi anime
4. Tvůj oblíbený pairing z non-yaoi anime/mangy
5. Oblíbený seme
6. Proč máte rádi yaoi
7. Tvůj oblíbený pár z yaoi
8. Co tě v yaoi vždycky naštve?
9. Oblíbený uke
10. Na co nedáš dopustit (takže fetiše- od kimon přes kočičí ouška, shotacon atd....)
11. Fluff nebo Angst? (Fluff- spousta lásky, kytičky a srdíčka lítaj všude kolem, Angst- temněji laděné, nenávist, může se vyskytnout znásilnění atd.)
12. Oblíbený fandom (z anime)
13. Oblíbené doujinshi (link?)
14. Chtěl bys být uke nebo seme?
15. Písnička, která sedí k tvému oblíbenému pairingu
16. Oblíbený fandom (mimo anime/mangu)
17. Oblíbený web o yaoi
18. Tvůj oblíbený žánr yaoi? (komedie, drama...)
19. Oblíbený typ semeho (povaha)
20. Oblíbené prostředí/téma (škola, upíři, démoni, kancelář...)
21. Oblíbená povídka? (link)
22. Hardcore nebo Softcore?
23. Oblíbený typ ukeho (povaha)
24. Yaoi, které se ti nelíbilo
25.
26.
27.
28.
29.
30.
 
 

Reklama