Jen další hra

30. července 2013 v 16:55 | ChronoArt |  Povídky na přání
Takže. Tahle povídka byla napsaná už dávno (a tím dávno myslím asi v lednu) ale zpadala prachem na poličce v tajném sešitu. Každopádně jsem ji dneska našel, oprášil, opravil, a hodil sem, aby jste si ji mohli přečíst. Školní prostředí je nejlepší, a jedna z těhle postav má inspirci ve skutečném klukovi, možná poznáte, o koho jde :P

Pairing: Satoshi x Keiichi (smyšlení)
Jde o: YAOI znásilnění

Tmavovlasý chlapec pohledem hypnotizoval hodiny na zdi. Do zvonění zbývalo už jen pár minut. Byl pátek a to znamenalo, že má skoro celé tři dny, kdy školu nemusí řešit. Tři... Dva... Jedna... Zazvonilo. Celá třída, včetně Keiichiho vyskočila na nohy, začla si balit věci. Keiichi byl myšlenkami už doma, ve své nejnovější hře, když najednou do něj někdo strčil, a všechny věci se mu z tašky vysypali.
"Dávej pozor! Koukej, co děláš, idiote!" řekl do vřavy, která vládla třídou.
Snažil se věci co nejrychlej posbírat, ale stejně, když zavřel tašku, už nikdo ve třídě nebyl. Alespoň si to myslel. Rozběhl se ke dveřím, ale ty se mu zavřeli před nosem.
"Jéé, Satoshi, ty jsi ještě tady?" zeptal se Keiichi nervózně. Satoshi byl skoro o hlavu vyšší než on a na škole nebylo kluka, se kterým by se nepral.
Zatímco se Keiichi divil, co po něm Satoshi chce, ani si nevšiml, že blonďák zamknul, a dal si klíč do kapsy.
"Ano, jsem. A teď už nikdo nebude rušit." řekl klidně, ale na tváři měl desivý výraz.
"Ehhh... Tak fjn, mě je jedno, co tu chceš dělat, ale můžu ven?" Snažil se z nepříjemné situace vykroutit Keiichi.
Satoshi pokroutil hlavou. Keiichi se nervózně rozhlédl. Pokud by jej Satoshi chtěl zmlátit, neměl moc šancí na útěk. Jistě, třídu měli hned na přízemí, takže mohl vyskočit oknem. Jenomže on v tělocviku dobrej nebyl, narozdíl od Satoshiho. Ani by k oknu nedoběhl a už by ležel na zemi.
"Takže..."
Satoshi jej přitáhl za ruku, čím mu přerušil tok myšlenek.
"Ááu..." vykřikl Keiichi.
"Klídek, bude to bolet ještě víc." ušklíbl se blonďák.
Zvedlvylekanému Keiichimu ruce nad hlavu a přitiskl jej ke zdi.
"A teď si spolu trochu pohrajeme, co ty na to?" zašptal úchylným hlasem.
"P-prosím.... Když mě necháš jít, tak to nikomu neřeknu..."
"Ale no tak, vždyť ty si rád hraješ ne? Pořád mluvíš o nějakých hrách. Tak si to užívej."
Keiichi ucítil Satoshiho ruku v rozkroku. Jeho úškrn jej děsil. Zavřel oči, aby se Satoshi nemohl bavit jeho vyděšeným pohledem. Keiichi si začal představovat, co všechno s ním m;uže Satoshi provést, ale nic z toho neobsahovalo dotek chladné čepele, který teď ucítil. Vyděšeně otevřel oči a zjistil, že je to Satoshi kapesní nůž.
"Neboj, ten nebude řezat tebe. Pokud uděláš co řeknu..." zasmál se jeho trýznitel a několika pohyby rozřízl Keiichiho tričko.
Ten zaúpěl. Zčásti proto, že to triko bylo jeho oblíbené a zčásti proto, že teď byl polonahý.
"Prosím Satoshi... Přestaň..." Keiichimu se třásl hlas.
"Přestat? Ještě jsem ani nezačal." zašklebil se Satoshi.
Rukou vklouzl Keiichimu do trenek zatímco olízl jednu z jeho bradavek. Nezkušeným Keiichim projela vlna vzrušení spojena se znechucením, že se jej Satoshi takhle dotýká.
Ten jej přestal olizovat a místo toho jej políbil. Na malou chvíli se jejich jazyky dotkli, pak ale prostrašený Keiichi kousl Satoshiho. Ten mu dal facku.
"Tos neměl dělat... Když se ti to takhle nelíbí, tak můžeme hned přejít k tomu hlavnímu.
Bez přemýšlení hodil Keiichiho na nejbližší lavici a stáhl mu kalhoty a spodní prádlo. Ten byl už tak oslabený, že byl sotva při vědomí.
"Normálně bych si tě nějak připravil ale víš... Ten kousanec hodně bolel takže..." řekl, když si sundával oblečení.
Přiložil šičku svého vzrušení ke Keiichiho vstupu a pohlédl do vystrašených očí své oběti, přičemž mu jednou rukou zakryl pusu. A pak, jediným přirazem vstoupil do ubohého Keiichiho. Kdyby Keiichi mohl, křičel by, ale protože měl Satoshiho ruku na puse tak nikdo nevědel, co se odehává ve zdánlivě prázdné třídě číslo šedesátdevět. Slzy mu stékali po tváři stejně jako pramínek krve z jeho vstupu. Trvalo to nekonečně dlouho, a bylo to neskutečně bolestivé. Satoshi si tozjevně užíval. Po několika minutách vyvrcholil. Keiichi tehdy už ani pořádně nevnímal, co se děje. Měl zavřené oči a přemýšlel, co se stalo, že teď není doma a nesedí za počítačem. Satoshi mezi tím utřel zbytky spermatu a krve, které z Keiichiho vytekli.
"Vstávej, a oblíkej se..." řekl Keiichimu a hodil po něm triko, které si donesl připravené.
Když už se konečně oblékl a chtěl z té hrůzné místnosti odejít, Satoshi si jej naposled přitáhl k sobě.
"Zkus někomu něco vyžvanit a bolest, kterou pak ucítíš bude daleko horší, než to co bylo dneska."
Keiichi jen něco zamumlal, protože se sotva držel na nohou.

Cestou domů se rozpršelo. Keiichi neměl deštník, ale nevadilo mu, že zmokne. Když došel dom;u, nikdo tam nebyl. Za rohem zhládl prchajícího Satoshiho, který jej sledoval až sem domů. Možná proto, že přeci jen mkěl strach, jestli domů dojde, možná proto, že jej bavilo se dívat, jak jde dom;u jako mrtvola. Teď už byl ale pryč. Stejně tak, jako Keiichiho bezstarostný život.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Ame Ame | E-mail | Web | 30. července 2013 v 17:09 | Reagovat

Při těch jménech se mi neustále vybavoval Keiichi Maebara a Satoshi Hojo z Higurashi no Naku Koro ni XD Ale samozřejmě vím, že to nebylo o nich, ale o Deatharesovi :p Pěkně jsi ho vystihl, hraní her i neschopnost v tělocviku :-D
Skoro by to chtělo pokračování, nemyslíš? A vůbec: doufám, že už ani nepřemýšlíš o smazání blogu -.-
Btw, třídu 69 sis nemohl odpustit :D

2 Iharo S. K. (Duo Kokoro) Iharo S. K. (Duo Kokoro) | E-mail | Web | 31. července 2013 v 12:09 | Reagovat

Jo tak místnost číslo šedesát devět?
Ah bože, ani nevíš jak mi tvoje povídky chyběly! Vítej zpátky Nii-san! Heh, co kdyby to mělo další díl?? Hm? Prosím, zkus to!!

3 Ady-chan Ady-chan | E-mail | Web | 18. srpna 2013 v 16:36 | Reagovat

69?Bože....tak taková úchylárna se mi líbí ;D Stejně tak jako většina doufám,že sis to s tím blogem ROZMYSLEL!!!Protože o taková úchylná dílka bych nerada přišla :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama