Červenec 2013

Jen další hra

30. července 2013 v 16:55 | ChronoArt |  Povídky na přání
Takže. Tahle povídka byla napsaná už dávno (a tím dávno myslím asi v lednu) ale zpadala prachem na poličce v tajném sešitu. Každopádně jsem ji dneska našel, oprášil, opravil, a hodil sem, aby jste si ji mohli přečíst. Školní prostředí je nejlepší, a jedna z těhle postav má inspirci ve skutečném klukovi, možná poznáte, o koho jde :P

Pairing: Satoshi x Keiichi (smyšlení)
Jde o: YAOI znásilněníAsi končím

5. července 2013 v 21:11 | ChronoArt
Tááákže... Je to už hoooodně dlouho, co jsem tady normálně postoval. Je to tím, že už delší dobu nedokážu psát žádné povídky... Tak mně napadlo, že by bylo možná lepší tenhle blog smazat... Každé ráno jak se vzbudim, tak mezi prvníma 5 věcmi na které myslím je tenhle blog, že bych sem měl něco přidat. Potíž je v tom, že nemám tušení co. Povídky ze mě nelezou... Recenze taky ne... A abych hledal po netech vtipné obrázky a dával je sen, obkecával to... Na to taky nejsem. Už tak se divím, že mi ten blog vydržel skoro rok (půl roku, když počítáte jen aktivní dobu), je to víc než mi kdy předtím blog vydržel. A že jsem za tu dobu tady potkal tak mnoho super lidí (však mi v kontaktu zůstaneme). Chtěl bych se poděkovat blogerce jménem "OtakuAlchymistka", která už na blogu taky není. Byla mojím úplně prvním SBčkem. Taky Yoyo-chan, která pro mě dělala tenhle design, a ten předchozí byl od Sayuri hime (snad se nepletu).
Pokud by byl velice velkej zájem (co si nalhávám xD) hodil bych sem poslední kapitolu sériovky "Bratr", která se tady táhne už od ledna. Omlouvám se všem, kterým jsem slíbil povídku a nenapsal jsem ji...
Taky to neznamená konec blogování, někdy se sem možná vrátím. Možná za půl roku, možná za rok, ale někdy určitě, protože u blogování člověk najde super kámoše.
Samozřejmě děkuju i všem ostatním SBčkam a čtenářům, kteří byli ochotni přečíst alespoň nějaké moje výtvory.
Blog asi smažu 4. srpna (přesně na rok co jsem jej založil), do té doby (možná) ještě něco přihodim, ale žádné velké věci nečekejte.
Loučí se
ChronoArt