Březen 2013

Ležím v nemocnci s vážnými zraněními...

14. března 2013 v 19:09 | ChronoArt
A tímhle bych se chtěl s vámi rozloučit, protože už jsem se smířil s nejhorším (zranění páteře). Ano, tohle je možná napsané na tomhle blogu v jiné realitě. V realitě, ve které jsme do na křižovatku vlítli ve větší rychlosti, pomalej zareagovali nebo zůstali v autě o trochu déle.
Dnes, když jsem šel od zubařky, chtěli jsme se zastavit v obchodním centru a koupit nové boty a další blbosti. Zrovna ráno nasněžilo. Vjeli sme na křižovatku a odbočili. Auto před námi ale začalo klouzat po dráze a zastavilo se na chodníku. Táta sešlápl brzdu, ale kvůli ledu na dráze to nemělo žádný efekt. Narazili jsme, ale docela "hladce". Zranění nulová a škody minimální. Čekali jsme na policisty. Mamka řekla, aby jsem já se sestrama šel do toho obchodního centra (srazili jsme se jen pár metrů od vchodu). Vystoupili jsme a mamka nás někam vedla. Najednou se ozval další náraz. Otočili jsme se a další dvě auta nabourali do zadní části našeho auta. To byl už náraz vážnější, ale nejspíš by se nám nic nestalo, ani kdyby jsme zůstali uvnitř. Poté jsme my (já a sestry) strávili 2,5 hodiny v obchodním centru kde jsem kempil na wi-fi v kavárně a trochu popíjel Earl gray.
Když jsme pak konečně odjížděli, táta mi řekl, že se tam srazilo 12 aut. My (čtyři auta, které se srazili jako první) a následně další čtyři dvojice aut, které ale hned po srážce odjali. Když sme pak definitívně projížděli kolem "osudné" křižovatky viděli jsme, že se tam srazili další dvě auta.
Tomu říkám zajímavá cesta od zubařky. Nic z toho by se nestalo, kdyby přes noc nenapadl nový sníh.
Dodatek připsaný po vyděšení Iharo: NEMÁM ANI ŠKRÁBNUTÍ!!!

RPC

3. března 2013 v 17:10 | ChronoArt |  Obrázky
Takže, zase tu pro vás něco mám. Není to povídka, ty v nejbližší době moc nečekejte, mám autorský blok, takže nedokážu napsat žádnou dobrou povídku... Očekávám, že to skončí, až bude jaro v plném proudu (ta končící zima deprimuje...). Nicměně do té doby se budu snažit sem házet všechbo možné týkající se anime, yaoi a mangy (novinka xD xD).
Včera mi Ame ukázala RPC, překleslování postav s přidáním vlastních prvků. Hned mě to chytlo a po velice chabých začátcích (a.k.a. Misaki bez poloviny hlavy) jsem nějak spatlal Ostříhaného Edwarda a úchylného Beelzebuba :D Ještě to není profesionální (musím zamakat na pozadí a některých partiích postav xD), ale tak dokud mě to bude bavit můžete čekat další obrázky :3
Možná bych taky mohl zkusit zošklivit Sakuru... Ještě víc než je teda... Challenge accepted 3:DBeel
Edward