Day01: Anime, ktoré mělo divný děj

7. října 2012 v 17:30 | ChronoArt |  My anime challenge
Hned první otázka, a mám menší zádrhel s odpovědí. Nikdy jsem neviděl vyloženě divné anime. Teda, kromě yaoi anme, ale ty jsou speciální. Takže, odpověď bude na trochu jinou otázku, ale snad mě neukamenujete. Divné anime bylo podle mě Inuyasha. Ale ne ohledem děje samotného, ale ohledem déje epizod. Prostě v každé epizodě se mi něco zdálo divné. I když do hromady tvořili jakž-takž obstojný celek, každá samostatně byla O_o.
Děj ve skratce: Středoškolačka Kagome jednoho dne spadne do studny a ocitne se ve feudálním Japonsku, kde záhy potkává polodémona Inuyashu. Jejich cílem se stane posbírat kousky roztříštěného Posvátneho drahokamu a pozděj zabít polodémona Naraka (nominativ Naraku, nejsem si jist skloňováním). Na své vestě potkávají další přátelé, jako malého lišáčka Shippua, zvrhlíka-mnicha Mirokua a bojovnici Sango s její "kočičkou". Nebudu to tu popisovat podrobně, ale celkově mi pŕišlo chování postav (hlavně Inuyashi) divné a dost často i nelogické. Takže tohle anime bych označil za anime s nejdivnějším dějem. Snad jsem tím nikoho neurazil.

Postavy z anime
Inuyasha
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Ame Ame | 7. října 2012 v 21:36 | Reagovat

Inuyashu jsem nikdy neviděla a ani nikdy vidět nechci. Už jen to padání do studny (koho to proboha nepadlo?) je trochu mimo a stačilo mi pár dílů, které jsem sem tam viděla na Animaxu k názoru, že to je opravdu prapodivné anime.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama