Blonďáček

27. srpna 2012 v 11:32 | ChronoArt |  Naruto povídky
Takže, napsal jsem Naruto povídku, s mím oblíbeným pairingem (SasuNaru fakt nemusim). Snad se vám bude líbit. Omlouvám se, pokud se chování mých postav nestotožňuje s jejich normálním chováním, ale tohle anime jsem nedokoukal a ani nechci (děj se mi moc nelíbí). Ještě se omlouvám za případné pravopisné chyby, ale word tady odmítá nastavit češtinu jako jazyk, vždy se sám přepne na angličtinu.

Pár: Naruto + Kiba
Jde o: YAOI


Bylo pozdě v noci. Všichni obyvatelé Konohy už byli doma. Jenom jeden kluk ještě ne. Kiba se vracel z porady svého tímu, když v tom se spuštil déšť. Těžké kapky dopadali na cestu, která se pak zdála úplně černá. Kiba se rozběhl, byl nerad mokrý od deště, stejně jako Akamaru, který zalezl pod Kibovu kapuci. Když konečně doběhl ke dveřím byl ale zmoklý na kost. Otevřel dveře a okamžitě zamířil do koupelny. Snažil se udělat co nejmíň hluku, ale nevyšlo mu to.
"Kdes tak dlouho byl?" zeptal se Naruto, když vykoukl z obývaku.
"Vždyť jsem ti říkal, že jsme měli poradu." Odpovědel Kiba.
Akamaru pod jeho kapucí se najednou probral a zeskočil na zem.
"Kibooo!" Vykřikl Naruto, když se Akamaru otřepal a polovina vody dopadla na něj.
Kiba se jen zasmál.
"No nic, jdu do sprchy." Řekl a zavřel za sebou dveře.
Shodil ze sebe všechny mokré věci a vlezl do sprchy. Pustil horkou vodu a chvíli jen tak stál. Přemýšlel o všem možném. O tímové poradě, o blížících se testech, o Narutovi… No, teda hlavně o Narutovi. Přemýšlel, kde by teď asi byl, kdyby se jednou neodvážil říct blonďáčkovi co k němu cítí. Nejprve se to snažili tajit, ale nakonec se to stejně dovědela celá Konoha. Většina lidí byla proti, ale časem je ty neustálé náznaky nesouhlasu přestali bavit. Ale Kibu ani nezajímalo co si o nich myslí nějaký prodavač rámenu. Horší to bylo když se to dovědeli členové jeho tímu. Shino sice zpočátku nadělal povyku ale Hinata to vzala dobře, dokonce se potěšila, že si Kiba někoho našel. Kurenai se k tomu nijak nevyjádřila, jako obvykle.
Kiba zastavil vodu, zabalil se do utěráku a vyšel ven, aby si ve skříni našel nějaké oblečení. Naruto seděl (nebo ležel??) na gauči a koukal na telku. Když si Kiba natáhl spodní prádlo sedl si k němu.
"Jak bylo na té poradě?" zeptal se Naruto.
"Jako obvykle, nikdo neřekl nic nového." Odpovědel Kiba.
Byl trochu utahaný, ale zároveň měl chuť na blonďáčka vedle něj. Ten ale jakoby nic nezaznamenal a dál čučel na bednu. Naruto byl docela stydlivý, pokud se jednalo o sex. Vlastně za celou dobu co byli spolu se ani jednou neujal iniciativy. Ale té měl zase Kiba dost. Kdyby bylo po jeho, užíval by si s Narutem snad celý den, takže možná bylo dobře, že to Naruto uměl zatrhnout. Najednou se Naruto postavil.
"Já už jdu do postele." Řekl.
"Jo, já už taky." Řekl Kiba a už myslel jen na sladkého blonďáčka, který bude za chvíli jeho.
Kiba schválně počkal, až si Naruto lehne a pak si sedl k němu.
"Co je? Ty nejdeš do postele?" zeptal se Naruto.
"Ale jo, jdu, jen…" začal Kiba a políbil Naruta n arty tak, aby pochopil o co mu jde.
Ten, když mu docvaklo okamžitě zrudnul. Kiba se usmál. Takhle ho vzrušoval ještě víc. Políbil ho znova, tentokrát mnohem pomalej a jazykem se pomalu dobýval dovnitř. Blonďáček se z toho ještě nevzpamatoval a tak Kiba odhodil přikrývku.
"Nee, Kibo, dneska neee…" začal Naruto, ale jeho hlas zlyhal když mu Kiba začal drśždit rozkrok. Pak se vrátil k jeho hrudníku, kde se přisál na jeho bradavku. Naruto už vzdal všechny protesty, bylo mu jasné že svého milence už stejně nezastaví. Kiba pomalu jazykem sjíždél níž a níž. Pak stáhl Naruto vi spodní prádlo a blonďáček se před ním ocitl nahý. To se mu zjevně moc nezamlouvalo, protože hlavu zabořil do polštáře.
"Jsi tak sladký, když se stydíš.." vyklouzlo Kibovi z úst.
Naruto to asi slyšel, protože na něj vrhnul zlý pohled. Kibovi to ale bylo fuk. Rukou dráždil Narutúv penis a druhou jej začal připravovat. I přes polštář bylo slyšet, že se to Narutovi líbí. Po chvíli z něj Kiba vytáhl prsty a pomalu do něj vešel. Zpočátku přirážel pomalu, aby blonďáčkovi náhodou neublížil ale postupně tempo zvyšoval. V pokoji se střídavě ozývali Kibovi a Narutovi tlumené stony. Na Naruta to už ale bylo moc, Kiba jej dráždil rukou v rozkroku a ještě byl I v něm. Netrvalo dlouho a jeho bříško bylo potřísněno bílou tekutinou. Chvilku na to vyvrcholil i Kiba a naplnil Naruta svím spermatem. Pomalu utřel břicho svého milence.
"Díky." Zašeptal mu do ucha a jemně jej políbil.
Naruto si jen natáhl spodní prádlo a po chvilce opravdu usnul. Kiba jej pohladil po vlasech.
"A jsi ještě sladší když spíš…" zašeptal a lehl si vedle něj, taka by jej měl co nejblíž k sobě. Když Kiba usnul, déšť venku už ustal. Nikde se neozývalo nic kromě tichých oddechů dvou kluků.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 arashikyuketsukineko arashikyuketsukineko | E-mail | Web | 27. srpna 2012 v 13:20 | Reagovat

Musím říct... hmmm opravdu roztomilé... Opravdu ti psaní povídek jde Chrono-chan!!! Jen tak dál...

2 OtakuAlchymistka OtakuAlchymistka | Web | 27. srpna 2012 v 16:27 | Reagovat

Zajímavý pár. Také nemusím, přesněji nesnáším SasuNaru, ale miluji ItaSasu (já vím, sex dvou bratrů, kteří si ke všemu jdou v anime po krku) a tohle je příjemná změna. :D

3 Michi-chan Michi-chan | Web | 27. srpna 2012 v 19:53 | Reagovat

utěrák - slovenštinu sem nepleť, je to rušivé xD
stony - steny! to mě dokáže naštvat xD
"A jsi ještě sladší když spíš…" zašeptal - malé Z...
Jinak, je to delší, mnohem víc se mi to líbilo, fakt se lepšíš !

4 ChronoArt ChronoArt | 27. srpna 2012 v 20:30 | Reagovat

[3]: Jo, ten utěrak, já vím, že je to ze slovenštiny, ale já si nemohl vzpomenout na český ekvivalent. Ty steny si fakt musím zapsat, vždy zapomenu. Jo a kk těm velým písmenům, mě to Word sám přepisuje a mě nebaví to poŕád opravovat, vím, že tam je malé z.

Teď se nechci z těch chyb vyvlékat, já jen nerad když to vypadá jinak jak to je :D

5 Duhovej jednorožec Duhovej jednorožec | 28. srpna 2012 v 21:17 | Reagovat

No, je to trochu slabší kafe, ale pořád je to slušný kousek. Jen tak dál Chrochro! :3

6 Saki Saki | Web | 29. srpna 2012 v 15:54 | Reagovat

Máš tam pár pravopisných chýb, ale myslím, že sú to skôr len preklepy, takže je to v poriadku, pretože tomu sa nevyhne nikto. Ale chýbajú ti čiarky, aspoň mne sa to tak zdá, myslím, že v tomto sa česká gramatika od slovenskej neodlišuje. Dej mi prišiel trochu urýchlený. Začiatok je síce rýchlejší, ale vcelku dobrý. Dialógy sú v poriadku, dali by sa aj dlhšie, ale do toho kecať nejdem. Koniec, konkrétne yaoi scéna, má  na môj vkus príliš rýchly spád. Dala by sa ešte krásne rozpísať, takto mi príde taká strhaná. Ale rozhodne je to zlepšenie oproti minulej poviedke, takže pokračuj ^^

7 zakuro zakuro | Web | 20. září 2012 v 15:59 | Reagovat

íííp :D :-D Naruto je sladkéj a Kiba taky Nyan to  byla mooc pěkná povídka muheheheheeh Napiš ještě něco :D Plofíím

8 Nikin - chan* Nikin - chan* | 3. května 2013 v 8:55 | Reagovat

[2]: Prečo ? Uchihacest je fajn ... Nech sa to zdá divbé komu chce :DDD XDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama